| SDavidS a întrebat:

Deci am 13 ani si vreau sa cumpar un Samsung Galaxy Note 2, ce ziceti merita, sau e prea mare, si de ce?

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ia mai bine galaxy s3...note 2 eu zic ca e prea mare pentru tine

| trolololo a răspuns:

E cât capul de mare. La propriu. Asa el merita dacă ești o persoana masiva. Daca nu... ai sa arăți ciudat cu el.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu esti cam micut pentru un asemenea telefon? dar daca ti-l permiti, ti-l poti achizitiona, tu chiar tii cont de parerea noastra?
O seara bunahappy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Prea mare si prea scump pentru 13 ani.

| diavolitadulce a răspuns:

Asa si de aia. ai inteles nu?

| DiDix11 a răspuns:

E mare chiar penibil de mare( fara suparare dar pentru unul de 13 ani) adica nu pe bune chiar e mare dar e bun este mare pentru ca e si telefon si tableta dar e ca si cum ai vorbi la telefon cu o tava:-s funda:d

| goro57 a răspuns:

Eu zic ca merita...da este foarte mare dar totusi e foarte tare..pentru ca poti face orice faci pe un computer si pe el. big grin(Funda?)