| Drop_Drip_1905 a întrebat:

Peste o saptamana este ziua iubitului meu si nu stiu ce as putea sa ii iau. Aveti sugestii ceva?

Răspuns Câştigător
| *Lyttle.me* a răspuns:

Hiii!
Cadouri thinking Yea, sure.
Pai sa vedem:
-parfum (intereseaza-te daca ii place mirosul dulce, sau cel mai tare fara sa devi suspecta)
-Lantisor (de asemenea, vezi ce i-ar placea >de aur, de argintmai subtirel si finut sau mai gros< si bingo!)
-Bratara (acelasi lucru precum lantul apropo: mi se pare ca la baieti le sta super bine cu o bratara de argint la mana stanga:Xpare finut, dar ma rog gusturile nu se discuta!)
Altceva numai stiulaughing
La multi ani de pe acum siii sa va iubiti in continuare! >big grin

5 răspunsuri:
| chucky_7511 a răspuns:

Buna buna
Cauta ceva prin lucrurile tatalui tau adica apa de colonie, parfum, cv numai sa nu fie deja folosit... dar spune-i tatalui ta ca e ziua unui prieten drag si daca poate sa iti dea ceva de la el, daca stie ca ai iubit atunci spune-i ca e ziua lui si ai uitat sa.i iei cadou si sa.ti dea cv big grin

| Patryck2012 a răspuns:

Ppeste o saptamana e si ziua mea big grin daca inca n-ai facut sex cu el poti sa iidaruiesti o noapte de dragoste happy dau cel mai bun un sarut dulce dulce care nu al sal uite + un zombet.din lucruri parfum, un lantisor, un inel + un sarut big grin :*mult noroc

| Marsi a răspuns:

Cateva grame de iarba face pe oricine fericit

| MikeTech a răspuns:

Parfum, multi baieti apreciaza acest cadou. Sau cel mai simplu un pix.

| Necomercial a răspuns:

Cumparai o comflabila si un tub de spuma care se pune la termopane...ca sa iti tina locul cand nu esti langa el1 ar aprecia foarte mult1smug fundabig grin?