| adelinna21 a întrebat:

Hey TPU... aveti cumva o idee ce cadou as putea cumpara unui barbat de 45 de ani? saptamana viitoare este ziua tatalui, iubitului meu.nu as vrea sa ii cumpar un parfum.

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Buna,
Un cadou bun este un cadou care se potriveste cu sarbatoritul... tu si iubitul tau il cunoasteti cel mai bine prin urmare ar trebui sa discutati impreuna. Ca si idei, ai putea gasi cate ceva pe aceste site-uri:
http://bit.ly/Fun-Gift
http://bit.ly/Gift-Market
http://bit.ly/magic-gifts

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca e patron eu zic ca orice ii cumperi ar trebui sa aprecieze gestul, te consulti cu prietenul tau si pana la urma gasiti cadoul potrivit, eu i-as fi luat o sampanie, un breloc de chei cu poza lui si un tricou

| mixxjim a răspuns:

Depinde de multe, de cat timp sunteti impreuna, de cat de bine te cunosti cu parintii lui, depinde chiar si de ce varsta ai. Adica daca ai 16 ani e una, daca ai peste 20 si maine-poimaine va si casatoriti e altceva, si depinde si de cati bani ai. Mi se pare ca ar fi cumva "universal valabil" sa-i iei o sticla de ceva bun de baut, un vin mai fin sau un cognac, daca nu-i place poate trateaza musafirii vreodata. O cravata e iar destul de general si chiar si accesibil ca pret, daca e genul care poarta camasi si cravata. Daca nu un tricou, astea-s mereu bine-venite, dar sa ai grija la marime.

| G2225hda a răspuns:

Pai daca-i place football-ul, adui-l pe Reghe si va fi multumitwinking

| Dianatips a răspuns:

Un portmoneu de piele/servieta (in caz ca foloseste) si o sticla de vin/sampanie big grin

| adelinna21 explică:

Banii nu sunt o problema.Dar el fiind patron are unele"pretentii"ca sa zic asa.si anul acesta am ramas in pana de ideii

| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

Un ceas, sau un set de barbierit. Fundita? big grin