| anonim_4396 a întrebat:

Peste tot aud ca pe femei nu le excita partea vizuala. Pai atunci de ce multe pe care le stiu sunt atrase de tipi atletici cu muschi?
Mai mult de atat, unele femei se uita chiar si la filme +18.
Iar unora daca le trimit poze nude, efectiv pare ca ceva se activeaza in creier.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De aici reiese ca nu ai auzit chiar peste tot aceasta teorie.

| Emma30555 a răspuns:

Eu dacă primesc poze nude am impresia ca bărbatul ala e un dubios, libidinos sau pervers, din cauza asta nici nu am încercat vreodată sa mi țin cont pe situri de socializare, mi am făcut cândva cont dar mi s-a părut totul prea bizar și am renunțat destul de rapid. E normal sa te atragă un bărbat frumos dar de regula aștia care arata bine sunt naturali nu au mușchi excesiv, bărbații prea musculoși nu sunt neapărat atractivi pentru majoritatea decât pentru un anume gen

| Superior a răspuns (pentru Emma30555):

Mie mi se spune tataie pentru ca vorbesc des cu "pe vremea mea".

| Emma30555 a răspuns (pentru Superior):

Ce legătură are cu comentariul meu?

| Morbid a răspuns (pentru Emma30555):

Chiar asa e, majoritatea intra pe net numai sa dea o l@ba.
Acesta tii se pare prea musculos?
https://i.ytimg.com/vi/JYl3S7yuN6M/maxresdefault.jpg

| Emma30555 a răspuns (pentru Morbid):

Tipul sta încordat dar cred ca e destul de ok în realitate și în stare relaxata

| anonim_4396 explică (pentru Morbid):

Mama mi se pare scarbos sa ai par. gen daca as fi fata nu as putea atinge. Si eu am unpic de par dar daca e sa fac ceva cu o tipa ma tund, adica parerea mea ca baiat trebuie sa te ingrijesti.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Femeile alea mint!

| Morbid a răspuns:

Eu nu am observat sa fie chiar asa atrase, depinde de gusturi.
Cele Mai multe sunt milf-uri sau cele disperate dupa sex.

| anonima2617181 a răspuns:

Ba da, le activează, dar nu pe toate. Să știi că unele pot să fie chiar scârbite de ceea ce înseamnă poze nude.

| anonim_4396 explică (pentru anonima2617181):

Da mi-am dat seama dar e ciudat sa inteleg, gen e ciudat sa inteleg de ce un om nu poate fi atras fizic de cineva cu care se atinge.

| anonima2617181 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi ca să îți dau un exemplu, când o atingi pe mama ta, ești atras fizic de ea? Trebuie să existe o atracție mai specială între persoane, să o placi și să fii atras sexual de ea.