| vin a întrebat:

Nu stiu ce sa cred, sunt impreuna cu iubitul meu de 8 ani dar am observat ceva la el de mult si ma deranjeaza,se uita la poze cu femei goale si la filme porno dar numai cand eu adorm,ce sa cred,am inceput sa ma uit si eu la tipi cu muschi in prezenta lui sa vad cum se manifesta dar nu imi zice nimic, ajutati-ma cu un sfat k nu stiu ce sa cred

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Multi barbati se uita ocazional la materiale pornografice in bsenta iubitei. in mod normal, ar trebui ca pornografia sa fie folosita numai impreuna, pentru a va imbunatati viata sexuala. dar poate el simte ca tu nu ai suficient de des initiativa de a colora viata sexuala cu filme si imagini explicite si atunci compenseaza acest lucru. sau poate are impresia ca esti absurda si nu ai intelege/accepta asta ca parte normala a vietii sexuale a unui cuplu de oameni majori. explica-i ca nu esti incuiata si ca puteti sa reveniti la normalul de a viziona astfel de materiale impreuna, nu singuri, pe ascuns

16 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Buna, spune-i ca te deranjeaza lucrul acesta.Nici eu nu as suporta sa se uite la femei goale/filme porno nici macar din greseala(adica sa dea peste neintentionat). Spune-i asa : -De ce te uiti la curve goale? Nu sunt indeajuns de buna pentru tine? Sa stii ca nu-mi place faptul ca nu sunt singura femeie in ochii tai.

| vin explică (pentru lolly):

Crezi ca daca ma uit in prezenta lui la baieti cu muschi l-ar deranja?

| lolly a răspuns (pentru vin):

Daca chiar te iubeste, da!

| vin explică (pentru lolly):

Oare cum sa ma comport sa nu ma mai simt data la o parte de el, iti multumesc pt.raspuns.

| maxQ a răspuns:

Oferai putina actiune cand il vezi happy

| neutrino a răspuns:

Tu pentru el esti ca o jucarie sexi si nu ii este suficient. Cauta-ti si tu un prieten!

| vin explică (pentru neutrino):

Cum adica un prieten, ce sugerezi?

| neutrino a răspuns (pentru vin):

Nu sugerez nimic, tu nu ai inteles ca relatia voastra se bazeaza numai pe sex si nici acesta nu este suficient pentru el. Tu esti femeie si pe langa sex, iubitul tau trebuie sa fie capabil si de prietenie, conditie care se pare ca nu este indeplinita.

| Azµre a răspuns:

E ceva normal, să se uite la filme porno, ce tu nu te uiți?

| lolly a răspuns (pentru Azµre):

Azure tu te uiti? Iubita ta accepta asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Discută problema cu el deschis, spune-i ce te deranjează şi poate ajungeţi la o concluzie.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Nu este nimic anormal si nu te inseala cred ca asa ai perceput-o, este si curiozitate si mod de inspiratie, incerca sa aveti o discutie pe tema, dar
daca se jeneaza nu insista, cred ca asta o sa-l insire mai mult decit ceea ce vede pe net (incerca si asa ceva):
http://www.bonprixro.eu/ro/offer.htm?cat=4.13.767.1.13.1.768&pr=86016

| Sfinnx a răspuns:

Poate face asta pentru ca are nevoie de afectiune, sau poate ca tu nu i-ai oferit asta.SI poate o face atunci cand tu dormi ca sa nu il crezi un disperat, desi orice barbat tanjeste dupa sex.recunosc nnici eu nu prea ii vad rostu.
Ar trebuii sa tii o discutie cu el, sa il intebi de ce face asta.

| vin explică (pentru Sfinnx):

Am vorbit cu el dar mi-a zis ca e ceva normal si inchide subiectul, se si enerveaza un pic cand il intreb...

| Havok83 a răspuns:

Poate ca el ar vrea ca voi sa treceti la actiune dar daca nu esti pregatita sa-i spui.Adic el ar vrea ceva mai mult de la tine adica sex.Ai grija.Succes.

| scooby98 a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu el sa vezi daca are el vreo problema sau daca vrea ceva de la tine si nu stie cum sa iti zica big grin