| RoxanaGhost a întrebat:

Pettingul creste pofta de mancare?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Petting-ul creste considerabil dorinta de sex, dar mai ales creste cantitatea de adrenalina. happy Si toate acestea pe fondul abtinerii de a face pasul final intr-un moment in care esti atat de aproape, fiind nevoit sa te multumesti doar cu satisfactia. big grin

| seth2016 a răspuns:

Daca il faceti alergand, cred ca da laughing. Altfel nu. In mod normal ar trebui sa scada pofta de mancare.

Dragostea si sexul duc la secretia unor substante care taie pofta de mancare.

Mancati insa inainte de petting / sex. Foamea poate scade dorinta de sex.

| PlasadeVise a răspuns:

NUP.Produce besini.