| Anamaria_5950 a întrebat:

Pff am si eu o problemabig grin am ciclul de fel regulat insa luna asta au trecut 3 zile si nu a venit... De protejat m am protejat mereu... De la ce o fi aceasta dereglare?

Răspuns Câştigător
| motherfucker a răspuns:

Nu ar trebui sa iti faci prea multe griji. In primul rand fa totusi un test de sarcina. Dar sa stii ca mai sunt asemenea dereglari. A patit si prietena mea.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar fi mai multe cauze.stresu,canicula,dereglari hormonale, o simpla raceala, etc

| albina a răspuns:

Cel mai probabil esti stresata. Ca sa te mai linistesti poti sa iti faci un test de sarcina, dar daca spui ca te-ai protejat nu e nici o problema. Fa ceva sa nu mai fii stresata, agitata, suparata.