| Kristinake a întrebat:

Pff'. o intrebare atit de banala dar nu gasesc rasp' la ea. cum sa nu mai gindesc la baiatul caremi place tinid cont ca e cu mine in scoala si il vad des. orice sfat cit de mic n-ar fi e binevenit. :* mersi!

5 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Gandeste-te, merita sa il uiti? dc nu iei in considerare ideea ca ai putea fi cu el si asta poate ti-ar fi mai usor. epuizeaza toate ideiile pe care le ai in a-l cuceri nu incerca sa il uiti, fiindca cu cat vrei mai mult sa o faci cu atat mai mult iti doresti sa fi cu el si te imaginezi langa acesta. vezi sa nu iti para rau ca l-ai uitat pana la urma! toata viata fugim de ce ne e frica, nu crezi ca ar trebui sa ramai pe loc si sa infrunti, ori incerci sa fi cu el si macar ramai cu gandul ca daca nu a fost sa fie nu a fost din vina ta, ori o lasi balta si te gandesti la ce ar fi fost daca! e doar decizia ta, sper totusi ca te-am ajutat cu putin.

| カルメン a răspuns:

Daca ai tinut mult la el nu cred ca ai cum sa nu te mai gandesti la el.sau poti uita de el pentru o scurta perioada de timp; de exemplu cand esti la scoala si vorbesti cu colegii, va jucati, povestiti, etc; sau esti in oras cu ei si la fel povestiti poate asa poti uita dar ti-am zis pe perioada in care faci ceva. dar asa ca sa il uiti imediat nu cred ca poti doar daca nu te indragostesti de alt baiathappybig grinhee hee

| Domyno a răspuns:

Îţi sugerez eu ceva foarte interesant! Învaţă limba romana, s-ar putea să dureze ceva pana vei "memora" 0, 0000001% dar merită încercat! Te asigur că dacă te vei apuca de aşa ceva il vei uita... rolling eyes God...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi problema am si eu...nu stiu dar cred ca daca nu te mai gandesti la el asa des o sa uiti, eu deja am uitat 1%laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.stiu cum e.Intra p yza_me5 si vorbim.