| Sosu_Stefan_1995 a întrebat:

Plac o fata.cum sa-mi exprim sentimentele fata de ea?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Nu o faci.Cel putin inca. Daca o sa faci asta iti cam distrugi sansele cu ea.Scoate-o in oras.

3 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Vorbesti cu ea apoi o inviti undeva, la un suc, in parc, unde vrei tu si vezi daca si ea simte acelasi lucru.

| TheAce a răspuns:

Nu te grabi sa spui prea multe. Iesi cu ea undeva, de preferinta intr-un cadru intim. Fii spontan! Adu-o in zona ei de comfort, in asa fel incat sa se simta destul de comfortabil pentru a vorbi cu tine deschis. Abia cand ai reusit asta poti sa actionezi asa cum iti doresti tu.

| stark47 a răspuns:

happy cel mai bun mod, e sa ii spui.insa ca sa nu pici aiurea, incearca sa fii putin mai atent cu ea! de obicei cand 2 persoane se plac, tind sa se comporte ca doi magneti! insa primul mod de ati exprima sentimentele, e prin vorbe, apoi prin fapte(daca veti fi impreuna)apoi prin sex, prin timp.sunt multe feluri de a spune ca tii la cineva.ideea e sa fii tu foarte sigur pe sentimetele tale! succes