| daNNy20122000 a întrebat:

Imi place de o fata.Cum sa ii spun ca o plac? Si daca vrea sa stea cu mine? Sunt putin mai rusinos.

Răspuns Câştigător
| Mariaaa234 a răspuns:

Eu sunt fata.Ma pricep la chestii din astea. Uite, cum merge... Spune-i frumos ca tu o placi. Fetele se las foarte greu deci nu lasa in ultimul moment lucrul asta. Exerseaza pana ce sa-i spui asadar in niciun caz sa nu scrii pe hartie.Fii sincer cu ea spune-i ca te intereseaza lucrurile pe care le face ea(fata). Uita ca esti timid.Din potriva, fetelor le plac tipii vorbareti amuzanti care sa le faca sa rada.Trebuie sa te schimbi putin ca s-o cuceresti. Vorbe dulci :ca scumpo ce faci? sau hei... s-o luam de la capat daca tu iti dai seama ca ei nu-i mai place de tine.Ia-o in serios pe fata ca de nu, ea o sa se schimbe(fata de tine).Mai razi si tu la glumele ei din cand in cand sa creada ca esti interesat chiar daca nu sunt asa de bune.Stiu ca unele chiestii te vor cam deranja la ea dar rezista daca-ti place de ea. Iti doresc s-o impresionezi cu vorbe si cu fapte. APROPIETE DE EA LA A 2A intalnire si ia-o de mana.Sigur o sa mearga.TE PUP!

4 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Ai 12 ani... LASA FETELE!

| catosp a răspuns:

Te duci la ea si ii zici :"Auzi tu...mii-mi plashi di tini..tu...imi intorci sentimentu' or ba?"

| Iiirinaaa23 a răspuns:

Poi spune-i ceea ce simti, fetele se lasa greu convinse uneori, doar pentru simplu fapt ca nu te cunosc bine sau le este frica de ce va urma, adica sa nu sufere. asa ca fi sincer cu ea, invit-o in parc, spune-i ca o placi, fa-ti curaj daca chiar vrei sa fi cu ea. Succes! kiss

| CLaudiu789 a răspuns:

Deci mergi cu ea la o cafea terminati cafea zici ca vrei sa mergem sa luam un suc la 5 4 lei? i-a o sa zica da merg dar este frig si vreau sa ma bagi la tine in brate si dupa luati sucul dupa mergi cu ea intr-un loc singur si va sarutati