| LittleLuciane a întrebat:

Plac un baiat si el zice ca sunt draguta cand ma vede ne salutam..si vreau sa ii zic ca il plac dar nu ma mai intalnesc cu el (am numarul lui de telefon dar nu stiu ce sa ii spun).dau funda happy

Răspuns Câştigător
| horia98 a răspuns:

Un baiat intotdeauna sub carcasa de fier are un suflet de aur...nu ii spune din prima, mai povesteste cu el prin mesaje, dar ai grija sa nu eu spui nici prea tarziu ca sa nu ti-l fure alta..succes..funda?puppy dog eyes