| whyn0t a întrebat:

Plecand de la ideea unui anunt postat de HellGirl4EverInHell (in 3/10/10), o domnisoara care isi cauta o partenera les/bi, ei bine, postez un anunt asemanator.

Este putin ciudat. Ii caut o iubita prietenei mele care crede ca este bi. Nu sunt gelos. Cat timp este vorba doar de fete, prietena n-are decat sa cunoasca oricate doreste. Cat despre mine, da, mi se aprind beculetele, insa n-as avea nicio problema sa dau o tura prin oras pentru a va lasa singure.

Prietena are 24 de ani. Ii displac ceea ce ea numeste "pitipoance vulgare". Acestea fiind spuse, am creat un ID doar pentru tema asta, pe care il voi verifica periodic pentru o vreme:

ele. fetele

S-ar putea sa raspund cu ceva intarziere, insa scrieti-mi pe ID. Nu stiu cand revin pe TPU. Merci.

1 răspuns:
| Ciorba232232 a răspuns:

Mmmmm