| xyz1 a întrebat:

Pls funda funda funda va rog dati-mi un link pentru un program ceva pentru a descarca harta Europei detaliata(daca dai zoom sa iti apara si localitatile, si toate astea)harta rutiera, politica, etc. daca nu e doar una imi puteti da mai multe si le descarc pe toate.cu toata Europa! pls fundita si voturi promit scuze categ id-ul meu e andreeamadalina01

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La ce sa mai descarci cand o ai aici online?
http://maps.google.com/
Bifeaza ''satelit'' in dreapta sus si apoi vezi si copacii de pe strada! Maresti cu zoom cat vrei si tragi cu mouse-ul de harta pana la tara, orasul respectiv.
Daca totusi vrei sa descarci -->>> Descarca Google Earth de aici
http://www.google.com/intl/ro/earth/download/ge/agree.html

Nu uita sa DEBIFEZI:
Includeţi Google Chrome, un browser nou şi rapid, pentru Windows şi Mac. Aflaţi despre Google Chrome
Setaţi Google Chrome ca browser prestabilit.
DIN PAGINA ->apoi click pe ''Acceptati si descarcati''
Bafta!

| xyz1 explică:

Da dar eu nu am tot timpul semnal la internet si de aceea vreau in calculator, ma intelegeti?