| pauza a întrebat:

Pls HELP.sunt complet demoralizat. nu stiu ce se intampla cu mine. mi-am adus aminte de toate insuccesele mele in dragoste.acum, ca sa fie si mai rau, am aflat ca prietenul meu cel mai bun este cu o fata pe care o plac enorm de mult.in fine, nici nu am sanse la fata aia, spuneti-mi ce sa fac. sad sad.

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Gandeste pozitiv!:d Nu are rost sa te chinui singur, sunt atatea fete pe lumea asta... Stiu ca tu o vrei decat pe cea cu care nu poti fi, dar nu ai ce face. Nu are rost saa renunti la prietenie pentru o fata. Uita-te in jur si vei gasi destule fete.

| AnaBejenaru a răspuns:

Pai intr-un fel, esti demoralizat, si nu stii ce sa faci.eu zic sa mergi mai departe, nu merita sa te gandesti la ce a fost in trecut, priveste inainte, cu siguranta iti vei gasi o persoana care sa te inteleaga

xoxo

| liviu_7669 a răspuns:

Hai sa iti Zic ceva... si eu am tzinut foaaarte mult la o fata chiar foarte mult si ea ma respingea dupa o relatie de 2 3 luni nu ne-am inteles si ne-am despartit chiar am plans dupa ea dar am incercat sa trec peste chiiar daca din gura este foarte usor si sufletul si gandul imi era tot la ea dar m-am rugat la bunul Dumnezeu sa imi dea o fata care cu adevarat sa ma iubeasca si crede-ma ce iti zic ca am o relatie de aproape 4 ani si sunt bine acum fii opptimist si va fi bine ai sa veziwinking