| anonim_4396 a întrebat:

Ar putea rezista un burlac virgin fără să facă manivela?

13 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Emilian65 e Baronul Munchausen al subiectelor referitoare la masturbare.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Wr3nch a răspuns:

Da.

| Hammurabi a răspuns:

Teoretic, da.
Găsește pe altcineva să i-o facă... laughing

| LostForForever a răspuns (pentru Hammurabi):

Ce este manivela? nu rade te rog eu sunt curios

| Hammurabi a răspuns (pentru LostForForever):

Habar n-am. laughing
Din context, presupun că e vorba de masturbare.

| LostForForever a răspuns (pentru Hammurabi):

Aaa deci labă? Aveam dreptate pai de ce îi spune manivela? Nu înțeleg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,făcând sex

| LostForForever a răspuns:

Ce este manivela? Adică labă?

| LostForForever a răspuns:

Ce este ma manivela nu râdeți de mine laughing)) vorbesc serios

| Silviu0792 a răspuns:

O intrebare fara sens -> NUUUU oricat ai incerca cand te apuca hormonii faci ravagi si cu mana

| Jeonghyeo a răspuns:

Stai linisti fartate poti castiga fara de susta mult ravnita fara de nuca noiembrie, nu te lasa batut lupta nu este in zadar. Dupa nouazeci de zile fara aceasta asa-zisa "manivela" (PACATUL ONANIEI) vei putea sa ramai constant deasupra cernoziomurilor romaniei?(LEVITARE).

| doctorandus a răspuns (pentru Jeonghyeo):

E scris la misto sau e delir mistic?