| anonim_4396 a întrebat:

Poate o relatie la distanta sa functioneze?
Nu ne-am vazut niciodata, suntem de 3 luni impreuna si suntem din tari diferite.
Noi planuim sa ne vedem in 2025, iar cu timpul ea sa se mute cu mine cand termina fac.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unele functioneaza, altele nu. Vezi sa nu fie din vreo tara saracă si sa aiba alte interese.

| Hyperion7 a răspuns:

Poate sa funcționeze, însă multe eșuează.
Oricum, până ajungi la iubirea aia pe care ți-o dorești, mai e cale lungă. Relatia asta vine doar ca o lecție de viață, cel mai probabil.

| Miruna333 a răspuns:

Normal, sunt atatea relatii care au functionat. Ca sa mentii o relatie la distanta, parerea mea este sa va vedeti cat de des puteti. E cale lunga pana in 2025. Dar puteti incerca

| MihaiMB a răspuns:

Nu ai de unde să ştii, eu sper să fie totul bine.

| MikidutsSsa a răspuns:

Din păcate nu sunt multe, dar există. Eu cu soțul meu ne-am cunoscut online pe un joc… am avut o relație la distanță iar după 3 ani de suferință am reușit să ne întâlnim pentru prima dată. Fiind din țări diferite am trecut prin multe vize refuzate, nervi și stres. Acum suntem căsătoriți și suntem foarte fericiți. Am avut încredere și am fost loiali chiar și la distanță. Deci se poate. Îți doresc să ajungeți la fel ca și noi și să aveți o viață plină de fericire și iubire?