| anonim_4396 a întrebat:

Poate o sa vi se para ciudat dar pur sa simplu fara sa vreau eu asta mi e dor sa fiu din nou "in love". sentimentul acela frumos ma macina cateodata rau de tot.nu sunt genul care sa ma bag singura in seama doar pentru a parea importanta.am cunoscut foarte multe persoane si totusi nimic.de aspectul fizic nu cred ca se pune problema fiindca toata lumea spune ca sunt draguta si arat bine(parerea persoanelor care ma cunosc). probabil ca trebuie sa fiu mai indrazneata si sa vorbesc mai mult... voi ce ziceti.la voi pur si simplu se intampla sa incepeti o relatie sau faceti si voi ceva? o idee ca pot face pana nu se termina scoalalaughing
daca va bateti joc mai bine nu raspundeti am nevoie de un sfat nu de oameni care sa ma judece
multumesc:Xstiti povestea cu fundawinking

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Pai... de ce nu stai cu baietii mai mult la discutii, fate ca esti interesata de... fotbal thinking E cam greu

| Ciresikaaa a răspuns:

Buna,
Stai mai mult cu baieti si inprietenestete cu ei, sa mai vorbiti si pe mess etc.

| justme97 a răspuns:

Scuzati greselile am scris repedehappy