| BAIATUL a întrebat:

Poate pare amuzant dar nu stiu ce inseamna "Flirteaza" laughing cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E acea actiune cand vrei sa fi cu o fata, incerci prin multe metode ca ea sa accepte un sex rapid sau o relatie stabila.

5 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

O serie de gesturi si replici prin care cineva vrea sa impresioneze pe altcineva in vederea formarii unui cuplu big grin

| BaiatulAnonim a răspuns:

O serie de gesturi si replici prin care cineva incearca sa impresioneze pe altcineva in vederea formarii unui cuplu.

| BAIATUL explică:

Pai am auzit de vrajeala dar flirtreaza am auzit dar nu stiam ce inseamna.

| underground05 a răspuns:

A flirta=a cuceri p cineva sau cum se mai zice,, a vraji la cineva'' nu ai auzit niciodata expresia,, x vrajeste la y''?

| luly16 a răspuns:

Sa vorbisti aia inseamna cu o fata