| valval a întrebat:

A o prietena de cateva luni, pare ca totul sa fie ok intre noi, insa uneori o mai surprind ca flirteaza cu altii. Nu stiu daca chiar mi se pare sau nu. Poate uneori am tendinta de a exagera lucrurile, dar ce sa fac? Chiar tin la ea si imi doresc o relatie serioasa.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să vorbești cu ea, dacă te înșeală las-o.

| Eteda a răspuns:

Pai daca o surprinzi flirtand cu alti baieti e clar ca ea nu are aceleasi ganduri serioase cu tine, ei ii place sa primeasca atentia mai multor baieti, altfel n ar mai flirta cu nimeni. Nu stiu ce sa zic sa faci, dar un lucru stiu sigur. Mai bine previi decat sa vindeci