| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa-mi explice cineva ce inseamna cuvantul sex? dau vot!

14 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

Sa mor eulaughing)) auz copiluto du-te punete in patuc ca pe clasa a 6a o sa inveti... ai rabdare si sa nu te puna dumniezo sa incerci ca poti sa orbesti. sati cumintelaughing)))))))))

| crackk a răspuns (pentru Spartanul07):

rolling on the floor)))))))))))) alt debil rolling on the floor))))))) bun raspuns

| andreibrebeanu a răspuns (pentru Spartanul07):

Eu stiam din 1a ma invatase varamiulaughing))

| Spartanul07 a răspuns (pentru andreibrebeanu):

Pai acum no depionde de specializarelaughing))))))))

| andreibrebeanu a răspuns (pentru Spartanul07):

laughing)) laughing)laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva a zis o definiţie a sexului cu care eu am fost şi sunt perfect de acord.
Uite-o:

'' sunt doua corpuri care se contopesc una in cealalta pentru cateva minute dupa care ambii se ridica din pat si nici nu stiu macar cu cine s-au culcat!''

| Pufuletica98 a răspuns:

Intreab-o pe mata

| camelia1234 a răspuns (pentru Pufuletica98):

rolling on the floor...

| crackk a răspuns (pentru Pufuletica98):

rolling on the floor)))))))))) ahahahaha, crap rolling on the floor)) bun raspuns

| catosp a răspuns:

Sex = Se + X = Se incruciseaza...

| Stefan_Anda_1999 a răspuns:

Ohooo in ce clasa esti nu sti ce e ala sex uitate la telenovele si invata de acolo ok pa

| bytzu007 a răspuns:

Este o placere pentru cei peste 18 ani ok?

| ALEXUTZA2210 a răspuns (pentru bytzu007):

Imi pare rau pentru acesta intrebare! Nu este pusa de mine! Verisoara mea a facut acest cont! M-a intrebat daca poate sa foloseasca mailul meu...I-am zis ok...Acum mi-am dat seama pentru ce l-a folosit! O sa ia multa bataie de la maicasa! Scuzele mele!