| cccp_4613 a întrebat:

Poate uita vreo data o fata prima dragoste fiind si virgina la el un raspuns

Răspuns Câştigător
| Kovacs06maria a răspuns:

Parerea mea...nu poti uita niciodata prima dragoste indiferent de ce anume s-a intamplat sau ba

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

NU cred ca poti iubi vreo dragoste vreodata. Nu iubesti de 100 de ori in viata, doar de cateva ori. Si fiecare iubire ramane unica si de neuitat.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînţeles că poţi uita. Trebuie să ai încredere în tine, şi chiar dacă te-a dezamăgit, gândeşte-te mereu că ai făcut acel pas pentru că sentimentele tale sunt sincere. Se va găsi cineva care să îl facă să sufere aşa cum te-a făcut şi el pe tine. Nimeni nu scapă nepedepsit.

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Da, o poate uita, daca nu a fost o dragoste asa intensa.de ce nu?!thinking

| IrenneDrt a răspuns:

Nu, eu nu cred.adica prima dragoste nu se uita niciodata si nu e vorba numai de asta insa eu cred ca prima dragoste este cea mai frumoasa si e de neuitat
Acum depinde si de fata insa si eu sunt virgina iar prima dragoste nu o sa o uit niciodatawinking

| Gabi_6377 a răspuns:

Eu am vazut virginitatea ca pe un dar.Am iubit mul un baiat si, desi mi-era greu, am zis ca vreau sa simt, sa cunoc sentimentul asta, si sa-l las pe el sa ma aiba.Pentru o fata lucrul asta e important, si el chiar trebuie sa aiba ceva special.Chiar daca se termina urat, tot nu uiti.Asa elasat, ca primul, sa fie primul, sa nu te atinga altcineva, sa poti zice cu adevrat esti numai a mea. Dar nu mereu alegem corect, si mai ales baietii nu apreciaza asta, ei uita repede fata virgina pentru una versata.In principiu, barbatul nu este uitat.Pentru ei e ca si cand ar conduce un bmw nou, l-au testa, s-a uzat si alta.

| curiozitatea a răspuns:

Da happy poti daca vrei happy si te straduiesti. poate daca il inlocuiestihappybatting eyelashes plz funditahappy sper sa te ajute raspunsul

| G0oLaN a răspuns:

rolling on the floor)ma nene de uitat o Uiti din minte! dar din inima poate intodeauna va exista ceva acolo aparte pentru aceea persoana! uite eu stau cu o fata si o iubesck si a fost virgina la mine! nu o voi uiita nici o data! Persoana asta pentru mine intodeauna va fi diferita! Pt ca e prima Fatta pe care am uibito! :X asa ca! NU se uiTA

| lalala0001 a răspuns:

De obicei."primul" ramane intotdeauna special.
Desigur, asta doar in cazul in care s-a petrecut din dragoste.

Altfel se poate.