| anonim_4396 a întrebat:

Sfaturi pentru prima data cu o virgina? Eu fiind virgin la fel...

3 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Fara graba. Folositi prezervativa si mai ales lubrifiant.
Vorbiti despre ce ar vrea fiecare, intreb-o cum se simte, daca e totul ok...
Pentru tine ca baiat, nu va fi atat de greu, insa de ea, nu stiu ce sa spun. Multa grija.
Enjoy!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru primul act sexual trebuie sa fiti amandoi pregatiti. Sa faceti un preludiu prelungit, sa aveti pregatit macar un prezervativ si sa-l folositi atunci cand incepeti actul sexual, apoi la penetrare, baiatul sa fie atent cum face penetrarea.

| domnuleu23 a răspuns:

Virgin, nevirgin, daca esti prost, esti prost, daca esti destept, esti destept. Deci nu conteaza daca esti virgin, conteaza doar ceea ce stii despre asta, majoritatea barbatilor nu au habar cum sa satisfaca o femeie si femeile au ajuns sa creada ca sexul este o nevoie si nu o placere.