| marinka25 a întrebat:

Poate un baiat sa se indragosteasca in fata daca de la inceput au facut dragoste si fara sentimente unul fata de altul

8 răspunsuri:
| johnyboy a răspuns:

...sincer? e cam greu. acum depinde de el. sper sa nu te fi perceput ca o fata usoara, si stii cum e, gura lumii e mare, daca a auzit ca nu esti la prima aventura de genul asta? daca te-a recomandat vreun prieten de-al lui care tot asa simplu te-a avut? sper sa nu fi profitat de tine...NU TE MAI LASA ASA USOR ca nu ajungi nicaieri. tine-ma totusi la curent

| marinka25 explică (pentru johnyboy):

Bine, dar sa nu mai scriu in mesajj, tu de unde esti?

| johnyboy a răspuns (pentru marinka25):

Conteaza? focsani

| Madyupsik a răspuns:

Poate pentru ca pentru unii baieti dragostea incepe anume cu prima noapte

| marinka25 explică (pentru Madyupsik):

Mersi mult, pentru ca chiar nu stiu i-am placut ori nu, mie imi place de el si cred ca si la el se va incepe tot anume de la prima noapte

| Madyupsik a răspuns (pentru marinka25):

Sper sa va continuati relatia si sper ca iai placut. bafta

| marinka25 explică (pentru Madyupsik):

Mersi mult scumpo.)

| Bia125 a răspuns:

Parerea mea e ca ''DA'' poate