| Bdjanzvshaj a întrebat:

Pe 23 am fost la mare pana pe 26 in Saturn iar pe 25 am vazut un baiat si am inceput sa am sentimente pentru el(dragoste la prima vedere) dar eu nu stiu nimic despre el, adica cum il cheama, unde locuieste si nu stiu cum sa dau de el.
Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, dacă nu îl cunoști nu ai cum să dai de el.
Trebuia să vorbești atunci cu el.

| EmanuelT a răspuns:

Trebuia atunci să te gândești la asta
Acum nu mai ești acolo și n-ai nici cea mai mică informație despre, în afară de cum arată
Lasă că nu-i nici primul, nici ultimu de care ai să te îndrăgostești