| jsgggs a întrebat:

Poimaine am banchetul.cum v-ati facut parul voi la banch? ati dat bani pe coafor sau vi l-ati facut acasa cu placa? ceva idei

4 răspunsuri:
| D3Dulici a răspuns:

Hii scumpa:X eu am avut banchetu anul trecut. mie mi la facut o buna pr care se pricepebig grin... ondulat si la varfuri drept.de parca aveam extensi:X:X:X Tu cum ti-l faci ca m'ai facut curioasabatting eyelashes?:* pwpicii. psbig grinistractie placuta!:X

| crissu03 a răspuns:

Si eu am avut bachetul acum 2 saptamani si doar mi l-am indreptat si pe deasupra mi-am facut cateva bucle. Acum depinde si de gusturile fiecaruia.Ai mai putea sa ti-l faci tot parul bucle iar daca ai breton sa ti-l lasi intr-o parte. Distractie placuta. happy

| crissu03 a răspuns:

O sa-ti las un link cu o poza. ceva de genul mi l-am facut si eu numai ca eu am parul foarte lung. http://www.libertatea.ro/uploads/tx_images/3757-90742-coafura.jpg.Pozele de la banchet inca nu am facut rost de ele ca iti aratam un model. E foarte simplu de facut, dar asta numai daca iti place.:D

| jsgggs explică:

Nu stiustraight face. poate ma mai gandesc si mi-l fac ca u.m-am uitat pe net da nu ma impres nimic.nu ai poze de la banchet sa vad si eu?big grin.lasa un id sau o adresa fb sau hi5. unde te pot vedea