| Corina1325 a întrebat:

am si eu o intrebare: as vrea sa ma "vopsesc" cu un sampon nuantator. Mi-am cumparat unu plic dar nu stiu cum se foloseste. AS vrea sa imi fac tot parulhee hee. Mi-am mai facut, dar nu eu. La coafor. Acum nu vreau sa mai merg la coafor. vrezau eu singura, acasa. Ma puteti ajuta:cum se aplica? pe parul umed/uscat etc...MUltumesc!

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Trebuie sa scrie pe cutie sau in interior.

| Miruna_7873 a răspuns:

Pai...trebuie sa uzi putin parul /sau nu apoi aplici nuantatorul pe toata suprafata parului.Trebuie sa o intinzi foarte bine pentru ca sa iasa uniform. Apoi o lasi 30-45 de minute, clatesti si usuci. Bafta :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa baie. te pup;