| Alessia_8139 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, fetelor! URGENT! Azi am o nunta.Am mers la un coafor si mi-a facut un coc in cap care e o porcarie.Cand am ajuns acasa de nervi m-am spalat pe cap. Ce coafura sa imi fac singura acasa. Mi-am pus parul pe bigudiuri si mi-am lasut putin par in fata.Ma gandeam sa-l prind cu o clama. Dati-mi idei de coafuri pe care le pot face singura.Va rog! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Lasa-ti parul liber si puneti-l un pic pe bigudiuri sa isi iasa niste onduleuri lejere, iar in fata prinde-ti parul cu o clamita draguta. De multe ori ce e mai simplu este mult mai de efect. :*

1 răspuns: