| McMg a întrebat:

Pot ajunge fotbalist daca incep footbalul acum la 16 ani? le am cu mingea am fost pe la echipa sc liceului etc in curtea scolii le am bine alerg tare cu tehnica asa si asa 7 din 10 la tehnica dar ma cam pierd cateodata la minge am vreo sansa? PS ECHIPA DIN ORAS R IN LIGA 3 FUNDA

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Du-te si dai o proba acolo. Ce pierzi?

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Daca le ai cu fotbalul poti de la orice varsta happy cauta-ti o echipa...dai proba si spor la meciuri!

| MadNNNeS a răspuns:

E ff greu daca nu ai mai jucat pe teren mare, pentru a juca fotbal nu trebuie sa ai numai tehnica mai trebuie rezstenta si multe altele, dar daca ai rezistenta si putina tehnica poti face fata.