| Elena1234456 a întrebat:

Pot face sa se indragosteasca de mine o persoana care ma considera acum antipatica?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Nu-i nimic, sa faci doar ce simti.Salutare.

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Si faptul ca-i esti antipatica are la baza un motiv.E mai rau daca te evita pentru ca te considera a fi prea puternica.Intr-o "confruntare"nu va ramine decit cel care a invatat sa supravietuiasca si poate considera omul ca este destul loc sub soare pentru amindoi. Sper ca ai inteles mesajul.Succes.

| Elena1234456 explică (pentru harciog):

Nu l-am inteles.

| harciog a răspuns (pentru Elena1234456):

Nu-i nimic, sa faci doar ce simti.Salutare.

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Da sigur ca poti.Fi draguta cu acea persoana si arata-i ca te-a judecat gresit.Sigur va veti impaca. Sper ca a ajutat raspunsul meu

| marie08 a răspuns:

Da normal. Dovedindu-i ca se insala in legatura cu tine si ca nu esti cea ce crede el acum. cu optimism si timp eu cred ca se rezolva:]

| adelaadelaadela a răspuns:

Mmm... Dragostea pluteste in aer...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu