| anonim_4396 a întrebat:

Pot face sex la 5 saptamani de la nasterea pe cale naturala? Inca nu am facut controlul ginecologic de 6 saptamani

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti intretine acte sexuale in cazul in care starea vaginului a revenit la normal. Bineinteles ca actele sexuale trebuie sa fie intretinute in conditii cat mai blande, tandre. Sanatate!

| Eireann a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pana dupa control.

| Stegman a răspuns:

Ti s-a terminat sangerarea? Poti sa faci sigur ca poti. Dar ai grija ca poti ramane f usor iar gravida.

| Covid19 a răspuns (pentru Stegman):

Sangerarea s-a terminat dar inca mai am fff putin scurgeri alb-galbui

| Stegman a răspuns (pentru Covid19):

Atunci distractie placuta?