| lond21 a întrebat:

Pot fi insarcinata m-am jucat cu un baiat apoi a scos penisul si m-a atins pe mana apoi eu m-am atins la pasarica eu sunt virgina

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de cati ani ai, trebuie sa stii urmatoarele si anume : Pentru ca o fata/femeie sa ramana gravida trebuie sa fie intrunite 2 conditii in mod obligatoriu, CU PRECIZAREA ca acest lucru trebuie sa se petreaca in acelasi timp si anume : 1- In primul rand CONDITIA PRINCIPALA SI OBLIGATORIE este aceea ca fata/femeia sa fie in PERIOADA FERTILA, sau deja sa se fi produs ovulatia si astfel sa existe un OVUL VIABIL in uterul ei care sa poata fi fecundat de un spermatozoid. 2- Sperma trebuie sa ajunga/intre obligatoriu IN VAGINUL EI, deoarece doar asa spermatozoizi existenti in sperma vor putea trece din vagin in uter. Nu amintesti/spui daca prin joaca voastra baiatul a ejaculat si daca sperma aajuns sau nu pe mana ta cand te-a atins cu penisul. Posibilitatea de a ramane gravida poate exista doar teoretic insa practic pare a fi imposibila. Ai grija cum te joci in viitor deoarece la varsta voastra poate deveni un joc foarte periculos.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai avut sperma pe mana cand ai bagat-o in pasarica este posibil sa fi ramas gravida.

| cristi10grei a răspuns:

Da gata o sa faci gemeni happy multa sanatate si sa ai copii frumosi si destepti

| altrix a răspuns:

Bai potoliti-va laughing))
atata timp ca sperma a intrat in contact cu aerul, e papa laughing
n-ai nici pa' dracu laughing

| andreiboss123 a răspuns:

Dap, sunt sigur ca esti gravida...