| pantofipantofi a întrebat:

Pot ramane gravida daca am avut contacte luna asta doar cu prezervativ? si nu s-a spart, am verificat mereu la final

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Există șanse foarte foarte mici, aproape nule, întrucât abstinența este singura metodă de protecție 100%.
Baftă!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, un procent de RISC exista mereu, undeva de pana la 5-7 %! Natura, hazardul, o manipulare incorecta, sau partiala alunecare iti pot face oricand o "surpriza"...

| Well a răspuns:

Normal ca nu poti sa ramai insarcinata!

| DanAmarandei a răspuns:

In mod normal nu, dar si prezervativele au o marja de eroare. Da-i ciclului tau voie sa intarzie cateva zile si daca nu vine fa un test de sarcina. E un betisor mic pe care faci un pic de pisu si pe care daca apare 1 liniuta nu esti insarcinata iar daca apar 2, esti. Costa 10-15 lei. Succes!

| Gdeni a răspuns:

Nu

| harcioaga a răspuns:

Sigur nu! dar in schimb poti avea o simpla intarziere datorita stresului, sau unei mici raceli

| ILLUMINATI a răspuns:

Draga mea este imposibil sa ramai daca va protejati si mai ales daca l-ai si verificat si a fost inregula. Nu ai dc sa iti faci griji stai linistita big grin