| Sara2 a întrebat:

Mi-a venit menstruatia azi la ora 4 dupa amiaza, a curs 1 picatura de sange stearsa pe chilot, si acum nu mai curge nimic, zici ca nici nu a fost, sunt deja 2 ore jumate, e posibil sa fiu insarcinata? mentionez ca de fiecare data m-am protejat cu prezervativ, si l-am verificat la final sa nu fie spart sau ceva de genu, si a fost in regula de fiecare data {de la menstruatia trecuta am avut doar 2 contacte evident protejate}

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca esti...asteapta pana maine.Sunt sigura ca de dimineata te trezesti cu crampe insuportabile.

E sezonul rece si e normal sa ti se ''deregleze'' oarecum.

2 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Nu iti face griji, astăzi este doar atenţionarea, stai cu tamponul până mâine, şi vei vedea dacă ai sau nu, dacă nici mâine, ia legătura cu mama ta...
Ps: Te rog să mă crezi, chiar dacă sunt băiat, şi eu ştiu chestii dăstea mai bine decât oricine happy.

| TreabaBuna a răspuns:

Mvai mama ce o sa te astepte maine dimineata.roaga`te sa fie bine, bea un pahar de vin rosu, fa o baie calda la picioare si pregateste`te.