| yoop a întrebat:

Pot ramane gravida daca nu a ejaculat in mine? pentru ca mai e si acel lichid care lubrifieaza penisul si am auzit ca contine si acel lichid spermatozoizi... a intrat da' foarte putin, nu incat sa ma dezvirgineze.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are cum sa fi intrat fara sa te dezvirgineze. Himenul e la intrarea in vagin, ca o usa. E ca si cum ai spune ca ai intrat un pic in casa, dar fara sa deschida usa. In plus, virgina nu e o femeie care are himenul intact (ala se poate coase de o suta de ori, nu face doua parale). Virgia e doar o femeie care nu a avut nici un contact sexual consimtit (vaginal, anal, oral).
Asadar, te-a dezvirginat si poti fi insarcinata daca nu a folosit prezervativ si eai in perioada fertila. E adevarat ca daca nu a ejaculat, riscul e mult mai mic (maxim 30%), dar nu zero.

4 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Ok, dar daca te gandeai si tu logic la intrebarea asta? sigur ca poti ramane insarcinata. si nu asa dar inca poti sa ai vreo 3 copii deodata, ca asa ceva nu e de ras crying

| r8driver a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorVad ca ai raspunsul in intrebarea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A intrat exact cat sa ramai gravida si cat sa nu mai fii virgina.

| cristina2 a răspuns:

Ai ramas pana la urma insarcinata? is curioasa ca si mie mi s-a intamplat acelasi lucru... dar nu a intrat in mine...era atuncic and se chinuia sa intre si nu a intrat.plz raspunde-mibig grin