| aLina_8828 a întrebat:

deci ieri, 8 febr am facut sex neprotejat cu prietenul meu. pe 7 febr mi s-a terminat menstruatia. e posibil sa fiu insarcinata? O_____O. A ejaculat imediat dupa ce a scos penisul din vagin dar el spune ca nu si-a dat drumul in mine. stiu ca mai este un lichid pre-ejaculator care contine spermatozoizi si poti ramane insarcinata. oare sunt?! HELP.

Răspuns Câştigător
| unnamedXXL a răspuns:

CLAR NU 100% garantat nu esti...si daca isi dadea drumul in tine ...deoarece erai in prima zi dupa menstruatie restul nu ati auzit de metoda calendarului? angryangry

6 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Sansele sunt mici, dar nu nule...sa zicem 5% sansa sa fii.desi nu cred ca ar trebui sa iti faci griji.eu fac asa de ani multi si nu am avut ghinionul sau norocul asta.dar recomand anticonceptionale, o sa te simti mai bine si in timpul actului si dupa, nu costa o avere.noi am avut motive intemeiate de nu le-am folosit! mult succes si dormi. linistita!

| ChioruL14 a răspuns:

Am atatea sa iti spun...dar nu o fac, nu meriti si probabil nici nu te intereseaza. Concluzia, fa-te ca nu vezi raspunsul asta.

| Purec a răspuns:

Nu poti fi...decat daca ar lucra Duhul Sfant.ca mai sunt oameni pe TPU care zic ca se poate si asa

| Nedelcu_Simona_1992 a răspuns:

Nu esti insarcinata, daca faceai sex inainte de menstruatie sau dupa atunci puteai ramane, dar in timpul ei nu. Si incearca o metoda contraceptiva nu mai faceti prosti, in timpul actului barbatul ejaculeaza tot timpul spermatozoizi, la sfarsit sunt mai multi dar ei si in timpul actului sexual intra in vagin. Dar stai linistita insarcinata nu esti dar folositi anticonceptionale sau prezervativ, spermicide, etc.

| LittlePrincessi a răspuns:

Este posibil orice, du-te la farmacie si ia-ti un test de sarcina. Iti tin pumnii si iti urez succes!

| Viorel_Baa_Nu_1981 a răspuns:

99,99% nu ai cum sa ramai insarcinata...
Deci stai linistitawinking