| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata? am facut ieri sex anal cu iubitul meu. am ales aceasca varianta pentru a ramane virgina in caz de un consult ginecologic. si-a dat drumul in fund dar a mai si curs afara putin. dupa ce si-a dat drumu a sters repede cu o carpa uscata. Nu am simtit daca sperma s-a prelins si pe zona vaginului. ce credeti? help sunt f speriata. mentionez ca nu ne-am,, jucat,, cu degetul in vagin

36 răspunsuri:
| Licuricea a răspuns (pentru tuGatita):

Eu cred ca depinde de fiecare pers in parte, daca ii place sau nu. si daca stii cum sa il faci n`are cum sa nu iti placa

| Kame a răspuns (pentru Empathizer):

Multumesc pentru sfaturi apreciez happy Nu imi pot aduce aminte daca am folosit sapun insa m-am spalat sigur cu apa normal happy

| Miky1 a răspuns:

Poti ramane daca se scurge, incearca sa nu i-si mai dea drumul in tine, sau folositi prezervativul

| Miky1 a răspuns:

Si i-mi mentin ideea, e ca si cum si-ar da drumul pe pisi a ta.E de ajuns o picatura sa intre.Nu mai fiti asa convinsi cu totii.

| Spadolini_Giovani_1965 a răspuns:

Mie nu-mi place carnea de miel si de oaie.Colegul meu o adora. Dupa cum se vede Creatorul a lasat placerea individuala.Ar trebui sa arunc cu pietre in colegul meu? Sau invers? Placerea a fost data de la Dumnezeu ca sa ne bucuram de ea.De cele mai multe ori placerea se imbina cu durerea.In urma unui act sexual te bucuri ca ai ramas insarcinata dar urmeaza si nasterea care este insotita de durere.Dar este o "durere" placuta! Am raspuns aici pentru toti cei care sunt impotriva placerilor!
Ai sanse sub 2% ca sa ramai insarcinata!

| Snoopy001 a răspuns:

Din curiozitate, a trecut destul timp, ai ramas sau nu insracinata sau, ai patit ceva?