| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca prietenul meu avea lichid seminal pe deget si apoi mi l-a introdus mie?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, sigur ca poti! De ce a facut asa ceva?!? E chiar atat de inconstient, sau a vrut sa vada cum vei reactiona la riscul pe care vi l-ati asumat amandoi?!? Tu esti prima si cea mai responsabila - si si care deci ar trebui sa refuzi anumite faze de gen! - de sanatatea ta si a aparatului tau reproducator!

| mona a răspuns:

Stai linistita ca nu se ramane asa usor insarcinata

| SefaTa97 a răspuns:

Sunt sanse, dar nu prea mari. Nu s-a sters pe deget? A luat asa lichid si l-a bagat? thinking

| Vektor a răspuns:

Ba poti ramane. de obicei lichidul preejaculator contine si spermatozoizi si daca e introdus in vagin e ca si cum ar fi fost pe "cuculet".

| Zuzazozo a răspuns:

Da poti.Fa-ti un test de sarcina.

| mariusmaurice a răspuns:

Hei...ce s-a intamplat? A ramas? Am facut si eu asta