| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramine insarcinata daca baiatul a stat peste mine fara sa facem nimic?

Răspuns Câştigător
| cami_6226 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata doar din atat, trebuie sa ai contact dict sexual sa ramai, deci stai linistita, draguto

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Chiar NIMIC? Pai atunci care era scopul pentru care a stat peste? Ti-era frig?

Bula
| Bula a răspuns:

Da... poate cu altul! tongue
devil

| Mo a răspuns:

Daca nu a scufundat submarinu nu ai cum sa ramai insarcinata!

| ada a răspuns:

Hai ca asta e buna! Nu ati facut nimic, dar esti in dubii in ceea ce priveste starea de graviditate. O fi fost si imbracat

cristian
| cristian a răspuns:

Daca nu a cantat cucul poti sta linistita ai scapat.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Gosh
Nu
bineinteles k nu! Cati ani ai? sau mai bine zis cine te'a pacalt k chestia asta?straight face si eu la 9 ani credeam k daca te saruti ramai insarcinata rolling on the floor

| alexutzza_3733 a răspuns:

Cum mai sa ramai insarcinata fara sa faci nimic? sunt altele care fac si nu ramanlaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i data viitoare sa stea LINGA tine. nu va mai jucati de-a sexul, daca nu sinteti informati! du-te draga la un medic ginecolog si stai de vorba cu el, daca nu poti cu mama ta. trebuie sa stii totul despre corpul tau, despre metodele de contraceptie etc., inainte sa ai relatii sexuale. nu te arunca in problema pina nu te dumiresti ce inseamna. altfel ai sa regreti. baiatul nu are nici o problema... tu vei avea. deci, fii fata desteapta si informeaza-te. poti sa cauti si pe google, tema, dar cel mai indicat este un medic. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu in mod sigur nu,, Anamaria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cane in um sa poti ramane insarcinata daca nu ati avut contac t sexual te poti informa de pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai dar tu chiar nu gandesti? nu ai neuroni? pe ce lume traiesti?rolling on the floor

| 999999 a răspuns:

In niciun caz