| roxana23_7996 a întrebat:

Pot sa imi fac un test de sarcina daca sunt la ciclu?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da. Dar ai grija ca in paharul in care recoltezi sa nu intre prea mult sange menstrual, care sa dilueze urina.

| irina20 a răspuns:

Da. Dar de ce sa-ti faci un test de sarcina daca ti-a venit menstruatia cand trebuia sa vina?

| ELD a răspuns:

Dahappy. Dar vorba fetelor happy de ce mai e nevoie?

| roxpau a răspuns:

De ce mai vrei sa iti faci test de sarcina daca ti-a venit ciclul? poti sa iti faci cate teste vrei tu menstruati nu influenteaza rezultatul, daca ciclul tau este normal nu ai de ce sa iti faci grij

| tia a răspuns:

Da poti. Dar nu cred ca are rost. Odata ce ti-a venit menstruatia, nu oti sa fii insarcinata.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. dar are si ea dreptate. daca menstruatia a intaziat? ( ea dorind sa-si faca testul in momentul menstrei)

| pitiqueblondin a răspuns:

Poate fata banuieste o sarcina extrauterina, este?

| bebypink a răspuns:

Lol ca poti da naare rost adica daca ai ciclu nu ai cum sa fi insarcinata