| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa raman insarcinata daca el a folosit prezervativ? nu a existat nicio problema, nu a ejacuat in mine... da ma intrebam asa...

multumesc mult

si ast rasp voastre
pupici
Lalawinking

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda contraceptiva 100% sigura, deci un risc mic, in jur de 1 la 1000 exista.

| Encore a răspuns:

Nu ai cum

| felicia_7071 a răspuns:

Cu siguranta nu ai ramas insarcinata.
Stai linistita!

| andreig a răspuns:

Doar daca a fost dotat si l-a spart.

| urbanghost a răspuns:

Ai sanse de 97% sa nu ramai insarcinata daca a folosit prezervativul.

| georgy_7464 a răspuns:

Nici o metoda contraceptiva nu e 100% sigura, totul este sa le folosesti corect

| iuddavali a răspuns:

Exista procente de risc la orice metoda contraceptiva. in primul rand exista riscul unei sarcini. dar putem sa extindem problematica si sa luam in calcul si patologia. exista muuulte boli urate, care nu ar placea nimanui sa le "detina". http://stirist.com/poti-ramane-insarcinata-daca-faci-sex-cu-prezervativ/

| Amy_2364 a răspuns:

Teoretic nu se poate dar ai luat pastila de a doua zi?
Si daca e sa iti iei un test de sarcina ca sa fii sigura...
Dar daca zici ca a folosit prezervativ si nu s-a spart e okay.

| rainclouds a răspuns:

Prezervativele ofera protectie 99% impotriva sarcinilor si bolilor cu transmisie sexuala... Dar! Nu o sa ramai insarcinata in vecii vecilor daca a purtat prezervativ... Si mai ales daca nu a ejaculat in tine... Daca a folosit prezervative Durex... cu atat mai mica ingrijorarea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu, dragă Lala.
Este cea mai eficace metodă contraceptivă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt tu doreai sa le faci in ciuda celor care nu fac sex, nu? ma intrebam si eu, asa..., pupici. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey. Am nevoie de ajutor. Am facut sex acum o luna si tipul a folosit prezervativ. Nu a ejaculat in mine. Menstruatia insa imi inatrzie cam mult. Nu am greturi sau stari de genul acesta. Poate sa ma ajute si pe mine cineva? Sunt insarcinata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu la fel sunt... el a folosit prezervativ, nu a fost spart, dar ideea e ca am gasit pe pat niste pete albe.sad ce ziceci.la mine e posibil sa fiu insarcinata? va implor ast rasp voastre:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca el na folosit prezervativ si nu si'a dat drumul in mine pot ramane insarcinata, e prima data cand am facut'o?

| Andreeashine a răspuns:

Mda din pacate dasad
si o sa ai tripletii,

bafta.:*