| RaulAndreiCris a întrebat:

Poti ejacula doar cu un singur testicul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, exact la fel ca si in cazul in care ar exista ambele testicule. Existenta doar a unui singur testicul si modul de functionare a acestuia, NU influenteaza cu nimic procesul ejaculator fiindca 98% din cantitatea totala de sperma este produsa in vezicula seminala si in prostata. Spermatozoizii care sunt produsi de testicule si reprezinta circa 2% din cantitatea totala de sperma, nu influenteaza deloc procesul de producere si ejaculare a spermei. Multa sanatate!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| mihai69 a răspuns:

Poți ejacula și fără niciun testicul. Doar că nu va mai ieși spermă, ci doar lichid seminal limpede.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| minrest a răspuns:

Poti, toate organele pereche functioneaza independent unul de celalalt.

| Hammurabi a răspuns:

Intrbarea urmatoare ar trebui sa fie daca poti alege cu care dintre ele. laughing

| Butin a răspuns:

Pori face si copii soar cu un coi. Deci daca vrei sa ti-l scoti poti linistit

| Constantinescu_Robert_1998 a răspuns:

Si cu celalalt ce s-a intamplat?

| RaulAndreiCris explică (pentru Constantinescu_Robert_1998):

Nimic is doar curios

| anonim_4396 a răspuns (pentru Constantinescu_Robert_1998):

S-a sinucis.
Are noroc ca tentativa de suicid a daravelei a esuat, dar sarmana inca incearca.

| Bubukms a răspuns:

Poti si fara

| asfdhioas a răspuns:

Cu putin noroc da