| Vladsnllgddvff a întrebat:

Salut.Ce se întîmplă dacă n-ai un testicul? Poţi avea copii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti!
Sunt persoane care au pierdut 1 testicul si au in continuare viata sexuala normala si chiar au copii.

| raMLesS a răspuns:

Ce crezi? Daca ai doi ochi si iti pierzi un ochi, mai poti sa vezi?

| Vladsnllgddvff explică (pentru raMLesS):

Da poţi să vezi deci pot avea copii

| raMLesS a răspuns (pentru Vladsnllgddvff):

Corect!

Răspuns utilizator avertizat
| barosanu69 a răspuns:

Poti avea daca il infiezi laughing

| Ilyas420 a răspuns:

Daca inca poti ejacula ai sanse mari sa fii inca fertil. Viziteaza un doctor.