| cosmin986522 a întrebat:

Poti excita o fata daca doar o lingi pe sani?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

DA. Se va excita fara discutie insa depinde cat de tare deoarece sanii nu reprezinta cea mai erogena zona de pe trupul unei fete.S-ar putea sa fii nevoit sa o lingi si in alta parte.Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta, da.

| SkyPilot a răspuns:

Da. Destul de multe fete nu te lasa sa treci mai departe fara sa te ocupi cum trebuie de sani. O poti face sa se si ude lucrand numai cu sanii.

Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

Desigur

| Kettolix a răspuns:

Depinde de fata. Daca arati bine fetele (mai ales virginele) se excita si daca te vede fara tricou (daca ai corpul lucrat).

| RaisaPretty a răspuns:

Da

| Miitzuu a răspuns:

O poti face ai cu o simpla privire...depinde de fata...( si de tine, cel mai mult happy )