| Gabriela_Serban_Si_1995 a întrebat:

Poti face dragoste inainte cu o zi de ecografie pelviana abdominala?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA.

| mihai69 a răspuns:

De ce nu?!? Poți și în aceeași zi, dacă simți nevoia.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Da ce nu te poti abtine?

| Gabriela_Serban_Si_1995 explică (pentru amyleemuffly03):

Nu e treaba ta!

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Gabriela_Serban_Si_1995):

Atunci numai posta! eu raspund si comentez unde am chef

| Gabriela_Serban_Si_1995 explică (pentru amyleemuffly03):

Postez ce vreau si cand vreau asa ca nu mai comenta tu la ce postez eun. Clar?

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Gabriela_Serban_Si_1995):

Tu nu imi spui mie "clar "
Comentez unde am chef,
Cel mai mult îmi place sa comentez la cele ca tine ca să le reamintesc cat de nesimțite sunt hahahahahahah
Tu trebuie sa îți faci un control de sănătate și postezi pe un grup dacă poți să te fuți înainte?
Hai sictir

| Gabriela_Serban_Si_1995 explică (pentru amyleemuffly03):

Draga mea sunt insarcinata si din cauza asta am facut control. AM VRUT SA FIU MAI SIGURA. Si nu ma jigni tu pe mine ca nu ai nici un drept. Cumva te uitai in oglinda cand m-ai facut pe mine nesimtita. Hai pa.

| miriam920 a răspuns:

Da