| DeeaDeutzaTha a întrebat:

Poti folosi tampoane gen o.b. daca esti virgina? Scuze pentru categorie dar este cea mai populata.

Răspuns Câştigător
| soriinaa a răspuns:

Pai daca mergi in concediu si e fix in acea perioada, poti merge la un medic de planificare familiala sa iti dea niste pastile, ceva anticonceptionale ca sa iti intarzie. Si eu sunt in aceeasi situati, si asa am facut. Din cate stiu eu, fetele virgine nu prea pot purta o.b-uri. Baftaa;*

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Sigur ca da, dar alea de obicei se folosesc la plaja, sa nu se vada acel tampon normal, asa stiu eu.

| Elly7890 a răspuns:

Din ce stiu eu la varsta mea ob-uri poarta doar fetele/femeile care nu mai sunt virgine! ca doar dupa ce ai primul act sexual se rupe himenul!

| FashionVictim93 a răspuns:

Hmm nu stiu daca se pot folosi si la cele virgine deoarece odata introdus in vagin acela iti v'a rupe himenul... teoretic esti virgina deorece nu ai avut contact sexual cu nimeni, dar nu stiu daca baietii din viata tah de mai tarziu vor intelege asta cand vor vedea ca nu il vei mai.happy

| DeeaDeutzaTha explică:

Tocmai pentru asta vreau sa il folosesc, plec in concediu ssaptamana ce urmeaza si e fix acea perioada si concediul nu se poate amana si normal, pentru asta ma duc, pentru plaja, chiar daca nu intru in apa... crying

| DeeaDeutzaTha explică:

Multumesc tuturor, soriinaa, asa am facut si a fost bine, multumesc