| anonim_4396 a întrebat:

Poti iubi o/un iubita/iubit mult, dar so/sa-l si urasti in acelasi timp? adica sa nu vrei so/sa-l vezi. sau chestii din astea?

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Mda...mi s-a intamplat o data...naspa treaba si e si mai naspa ca nu am un sfat pentru asta.Bafta, iar daca gasesti vreun leak da-mi un reply sau cvwinking

| ღNameღ a răspuns:

Nu potiwinking. Sau. daca iubesti pe cineva vrei sa il vezi la prima ocazie. Daca nu vrei sa il vezi, nu e iubire, aici e o diferenta. ''A place'' si ''A iubi'' sunt cuvinte diferite. Cand placi pe cineva nu vrei sa il vezi ptc iti e rusine de el, eu asa suntsmug

| PufarinaXD a răspuns:

Fiecare are modul sau propriu de a percepe dragostea! Unii spun ca si-au omorat nevasta din dragoste! Sentimentul de adevarata iubire ti-l manifesti cand aceasta nu mai e, cat despre ura, sunt unule momente care te fac sa izbucnesti, insa ar fi si mai grele fara el/ea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate.