| RAY a întrebat:

Isi urasti fosta/fostul iubita/iubit? ce i-ai spune daca ar fi in fata ta acum?

14 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Desi am avut motive sa-l urasc, n-o fac. Din contra, imi este mila si-mi pare rau ca s-a ajuns aici. Am trecut peste, nu a mai ramas decat amintirea, el din pacate inca ma cauta si ii pare rau( bineinteles, vina a fost a lui in marea majoritate a cazului). L-as ruga sa-si pastreze orgoliul intact asa cum o facea si in timpul relatiei si sa fie puternic happy

| MihaelaDart a răspuns:

Nu port ura pe fostii, cu cel din Romania cand am avut ocazia ne-am intalnit la o cafea ca 2 amici, cu cel din Grecia, ne salutam si ne vedem de drum.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Dar la inceput, cand te ai despartit de ei, ai putut sa i privesti si sa uiti iubirea fata de ei?

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Oricum la primul am pus capat relatiei atunci cand am plecat in Grecia si mi-a fost usor sa-l uit, de celalalt dupa multe luni l-am uitat. Cu al doilea intalnirea cu el a fost cam dupa 1 an, intamplator, ne-am salutat din departare... faza tare el fiind politist era cu alte autobuze ale jandarmeriei elene si eu faceam parte dintr-un protest laughing laughing impotriva exploatarii aurului.

| Freya1 a răspuns:

Nu il urasc.Il vad la saptamana si mereu ii spun "Nu nu ma intorc acasa" laughing

| RAY explică (pentru Freya1):

Vagaboanda mica

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

laughing Daaa el cred ca inca crede ca toate sunt o farsa cu camera ascunsa si inca nu s-a prins ca nu se filmeaza ci este real si atunci mai spera

| ShaOfHatred a răspuns:

"Ceau,cf?"

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

Salut,tocmai am vazut un film, tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îl urăsc...dar i-aș spune,, du-te dr*****i de gunoi,,

| Xelon a răspuns:

Ce i-as spune?
Multumesc nimic mai mult happy

| RAY explică (pentru Xelon):

Dar o urasti?

| Xelon a răspuns (pentru RAY):

Nup,eu nu urasc pe nimeni.

Răspuns utilizator avertizat