| anonim_4396 a întrebat:

Poti obtine orgasm prin petting? Sunt fata si am simtit o senzatie cu totul noua pentru mine, jos stiti unde si imi venea sa tip, asta inseamna ca am avut orgasm chiar daca am facut doar petting?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca poti. Ai avut orgasm, asta e senzatia noua.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți obține, de ce nu?
Pa, pa.

| Anecherry a răspuns:

Intr-un studiu s-a ajuns la concluzia ca:
- 47% dintre femei au atins prima data orgasmul prin masturbare
- 32% in urma contactului sexual
- 20% prin petting
- 1% in timpul somnului.
In concluzie, da ai avut orgasm chiar daca ai facut doar petting.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca se poate. felicitari laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu.Eu am avut orgasm conducind in trafic la ora de virf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca se poate.Eu am "obtinut"si cind conduceam in trafic la ora de virf.

| iepuras_6984 a răspuns:

Da poti big grin