| Johanna014 a întrebat:

Poti satisface un baiat (adica sa ejaculeze sau sa aiba orgasm) doar prin petting? happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu cred ca ar putea rezista multi baieti sa nu ejaculeze in cazul unui prtting bine executat.De regula este suficienta chiar si o excitatie foarte mica, chiar si de natura doar vizuala sau auditiva pentru a ejacula"instant". Misca-te lasciv si provocator, asociat cu mangaierea sanilor si a zonei "pubiene" in fata prietenului si vei vedea ca am dreptate.Pentru a te convinge ai putea incerca. Succes.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Ba bine că nu!

| SkyPilot a răspuns:

Se poate, mai ales pe cei mai tineri si mai fara experienta. Cel mai bine ajungi acolo daca ii stimulezi partile intime, iar daca il masturbezi efectul este garantat.

| Anonima1abc234 a răspuns:

Da! Se poate... Depinde de ce Mișcări faci tu! Si încearcă sa scoti si niste zgomote(gemete) ii va mari plăcerea

| SkyPilot a răspuns (pentru Anonima1abc234):

De obicei gemetele respective sunt asa de prost facute si nesincronizate in nici un fel cu actiunea, ca mai bine ramaneti filosoafe! Sunt foarte putine femei care stiu sa "sonorizeze" sexul.