| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane insarcinata cand esti pe ciclu?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti. Daca ai ciclul perfect regulat, riscul e mic. Daca ai ciclul neregulat, atunci riscul nu e deloc de neglijat.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Dece nu vrei sa te protejezi?! Mai exista si riscul contractarii unor boli transmise sexual, si extrem de disconfortante!

Protejeaza-te /ti-va!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Da poti ramane insarcinata, dar riscul e foarte mic

| ShineMe a răspuns:

Poti ramane insarcinata dar riscul este foarte mic dar nu imposibil. Exista cazuri dar mai rar.Succes

| alexxa18 a răspuns:

Intr'adevar riscul unei sarcini in timpul menstruatiei este foarte mic, dar nu inexistent. Asa ca fii mai atenta pentru ca e viata ta in jocwinking